מאמר

פרח נוגע

שיתוף אישי ועוד כמה מחשבות

הפעם, באופן חד פעמי, חשבתי לשתף אתכם בחוויה אישית. לפני כשלושה חודשים, קיבלתי הודעה מטכנאי המחשבים, שהדיסק הקשיח של המחשב שלי- הלך. אין זכר לחומר שהיה שם.

.

והיה שם המון חומר. שנים של חומר. ואפילו ספר חדש… אך גיבוי- לא היה לי. לרגע הרגשתי תחושה קשה של אובדן, כאב וצער. בהמשך, ניסיתי לומר לעצמי, שהכל מאת ה’, ואולי זו הזדמנות להתחדשות, לגיוון ולשינוי. אך עם כל זה, הכאב על שנים של כתיבה ועבודה שנמחקו ברגע, לא עזב אותי.

.

בקצרה אספר, שעברתי תהליך לא פשוט עם העניין, ויום אחד גיליתי שישנן חברות שמתמחות בשחזור חומר מדיסק קשיח שקרס. לא אלאה אתכם בכל התהליך- אך לסיכומו של עניין, בחסדי ה’, לאחר תהפוכות רבות בהם נאמר לי שלא הצליחו, היום בבוקר- הגיע שליח שהביא לי את כל החומר שהיה על המחשב.

.

הקלה רבה ושמחה מילאו את ליבי, וחשבתי להודות לה’, דווקא על גבי טור זה.

.

ראשית, בכדי לומר לכם מתוך הניסיון שלי, שחשוב עד מאוד לגבות! והיום. לא מחר. כי גם אני חשבתי ש”יום אחד אני אעשה גיבוי”… והנה זה תפס אותי עוד לפני אותו ה”יום אחד”. וזה בעיני מסר חשוב לחיים שלנו. פעמים רבות אנו רוצים לעשות אי אלו שינויים בחיים, אך יש בתוכנו איזה קול שלוחש לנו “מחר, שבוע הבא, אולי אחר כך…” אך האמת היא שאין זמן טוב יותר מלנסות להתקדם, להתחיל לעשות שינוי, מאשר- היום.  אפילו משהו קטן- אבל, מהיום.

.

שנית, מסר נוסף שלקחתי לעצמי מהתהליך הזה הוא העניין של- לא להתייאש. כבר לגמרי חשבתי שאין סיכוי, החומר הלך, והרמתי ידיים. אך הקב”ה הראה לי בדרכו המיוחדת, שגם שנדמה שאין סיכוי- יש סיכוי!!  וזה עורר אותי לחשוב על כל הפעמים שאנו מרימים ידיים ביחס לעצמנו, ביחס ליכולת שלנו להתקדם, לחולל שינוי, להיות שמחים ושלווים, ביחס לקשר שלנו עם המשפחה, עם ילדים או בן/ת הזוג. כל כך הרבה פעמים המציאות נראית לנו אבודה ובלתי אפשרית לשינוי, אך האמת היא, שממש מעבר לפינה, עוד רגע, מחכה לנו הישועה.

.

אך חשוב בעז”ה  לעשות השתדלות, לנסות, להאמין, להמשיך לקוות. ו- היום.

.

ולפני שאחזור לעניין הכעס (בפעם הבאה אי”ה), אני רוצה להודות לה’ על החסד אשר עשה עימדי, והלוואי ונזכה שתפתח על כולנו שנה מלאה בחסדים, בישועות, בשמחות, בשינויים טובים, ובהרבה שלווה, שמחה ואהבה בתוכנו פנימה, וגם בחוץ.

.

שבת שלום ומבורך!

0

תגובות

מאמרים קשורים

About אודליה מימון

שלח תגובה


ברוכים הבאים לאוצרות פנימיים!

הצטרפו עוד היום לחברי "אוצרות פנימיים"

וקבלו חוברת עשירה, ייחודית ומגוונת,

במתנה!!!

כניסה עם חשבון


שכחת את הסיסמא?

 

הרשמה לאתר