הספר “אוצרות פנימיים”

ספר העתק

על הספר אוצרות פנימיים:

“עולמנו הפנימי הוא סוד החיים שלנו. הוא האוצר שיש לכל אדם בתוכו”.

“אוצרות פנימיים’, ספר חדש ומרתק מאת אודליה מימון, ספר אשר מזמין כל אחד מאיתנו לצאת למסע המרגש והמרתק עם עולמו הפנימי, העדין והמיוחד. להתחבר לרגשות, למחשבות, לרצונות, לכל חלקי האישיות ולעשות עימם עבודה של בניה עצמית, צמיחה והתפתחות” (מתוך ביקורת ספרים שנכתבה על הספר).

הספר עוסק בפסיכולוגיה, התפתחות אישית ומודעות מתוך זווית ראיה יהודית ומקצועית כאחד. הוא כולל בתוכו סיפורים רבים, ותרגולים אשר הופכים את הספר לבהיר, מעניין ועוד יותר מכך – מעשי. הספר מצליח לגעת באנשים באופן אישי וחווייתי ומעניק כלים מעשיים ליצירת שינויים ולהתמודדות עם אתגרי החיים של כולנו.

הספר עשיר ומקיף מאוד בתוכנו. החל ממודעות בסיסית למראה החיצוני ולהתנהגות, וכלה במודעות וחיבור לרצונות, לצרכים, לחסימות, לרגשות, ועוד.

ללא שם-1 העתק

3

בשעה טובה, בעז”ה יש לנו מהדורה שניה!

רכישת הספר בעלות של 50 ש”ח בלבד! לחצו כאן. או פנו אלינו למייל: otsarpnimi@gmail.com או לטלפון 0544980933

ביקורות נוספת:

“לראשונה בתחום מצליחה הסופרת לתאר נושאים עמוקים בצורה ברורה, הדרגתית ומובנת גם לאנשים שלא מכירים את התחום כלל. הספר מלא בחידושים מעניינים בתחום הפסיכולוגיה היהודית, ויוצא מתוך הנחה ותפיסה בסיסית שכל אדם במהותו הוא טוב”. (ד. מטפלת בתנועה)


2“עניין נוסף ועיקרי בספר זה הוא הכלים הרבים שנותנת המחברת לקורא. המחברת איננ
ה מסתפקת רק במתן הסבר לתופעות בנפש האדם, אלא מביאה כלים מעשיים לעבודה עצמית, לשינוי, צמיחה והתמודדות עם מורכבויות החיים”. (ה. מחנכת)

“בספר זה מביאה הכותבת נושאים עמוקים מאוד בנפש האדם, אך עם זאת היא מצליחה לתאר זאת בצורה זורמת, קלילה ונעימה. כמו כן הסיפורים הרבים הופכים את הקריאה בספר למהנה, חווייתית זורמת וברורה” (ר.).

הספר מיועד לכל איש או אישה, וכן יכול לסייע ליועצים ומטפלים בעבודתם הטיפולית.1 העתק

הספר בהמלצתם של מטפלים, מחנכים, יועצים ופסיכולוגים.

6

4
7
5

 

ברוכים הבאים לאוצרות פנימיים!

הצטרפו עוד היום לחברי "אוצרות פנימיים"

וקבלו חוברת עשירה, ייחודית ומגוונת,

במתנה!!!

כניסה עם חשבון


שכחת את הסיסמא?

 

הרשמה לאתר